Zadzwoń

KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ pod  Twój budżet

Jeśli masz określony budżet na wyposażenie mieszkania i chcesz mieć funkcjonalne, komfortowe i przede wszystkim wnętrze w Twoim stylu, to nie ważne, jakim metrażem dysponujesz. Każdy lokal ma potencjał, który należy rozpoznać i opracować pod potrzeby użytkowników. Nie mam szablonu, według którego powstają kolejne podobne do siebie mieszkania lub domy. Każdy inwestor to nowa historia i nowe wymagania, dzięki temu razem tworzymy wyjątkowy efekt, na jakim Ci zależy.

Kompleksowy projekt wnętrz

TRAFNE DECYZJE to komfort na długie lata

W trakcie urządzania swoich czterech kątów musisz podjąć setki decyzji. Nie chcesz popełnić błędów które zaważą na codziennym funkcjonowaniu Twojej rodziny. Trafne decyzje są okupione ogromem czasu spędzonym na poszukiwaniu informacji i poznaniu branży. Jestem przekonana, że masz ciekawsze zajęcia, niż spędzanie wolnego czasu w marketach budowlanych, jestem po to aby Cię odciążyć i edukować. Wiem dobrze, w co warto zainwestować, a co na pewno nie wymaga naszej uwagi. Nowości pojawiające się w sklepach potrafią namieszać w głowach nawet nam zawodowcom.

MIEJ FACHOWCÓW I BUDŻET pod kontrolą

Aleksandra Gall - projektowanie wnętrz

Do każdego projektu otrzymasz książkę projektową oraz kosztorys. Książka to doskonała pomoc dla ekipy remontowej i podwykonawców. Bez kosztoryusu nie wyobrażam sobie planowania i kontroli wydatków.

W środku znajdziesz rysunki techniczne:

  • nowy układ ścian: wyburzanie, zabudowy
  • rozmieszczenie pkt elektrycznych na rzucie 2D,
  • rozmieszczenie pkt wod-kan na rzucie 2D,
  • projekt sufitów podwieszanych
  • wytyczne do wykończenia ścian i położenia podłóg,
  • szczegółowe wytyczne dotyczące ułożenia płytek w łazience/kuchni,
  • projekty mebli na wymiar.

ILE KOSZTUJE święty spokój?

Zastanawiasz się, ile to wszystko będzie kosztować?
Ostateczna cena uzależniona jest od wielu czynników m.in. tego czy będziemy projektować dom, czy mieszkanie, jaki jest metraż projektowanych pomieszczeń czy lokal znajduje się w Katowicach, czy poza granicami śląska.

Cena projektu kompleksowego zaczyna się od: 140 zł/m2

Wypełnij formularz a w ciągu 24h otrzymasz konkretną wycenę

Wyceń projekt

NASZA WSPÓŁPRACA to 8 głównych etapów

1
2
3
4
5
6
7
8

Większość Twoich remontowych dylematów rozwieję już na pierwszym spotkaniu.

Chcesz ze mną współpracować, poznajmy się lepiej.

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej ekipy i nadzoru sprawdź ofertę pod klucz.

Kompleksowy projekt wnętrz
Zamknij
m2

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Aleksandra Gall prowadząca działalność pod firmą Regall Aleksandra Gall z siedzibą przy ulicy Smoleńskiej 11/5, 40-770 Katowice, Regon 360079698, NIP 6821623863 zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Twoje dane osobowe będą wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
* - pola wymagane