Zadzwoń

REALIZACJA "pod klucz"

Realizacja pod klucz

Nie masz czasu na remont? A może przeszkodą przy jego realizacji jest brak sprawdzonej ekipy remontowej?
Jest na to sposób – realizacja „pod klucz”.

To nic innego jak realizacja projektu kompleksowego z użyciem mojej ekipy i z moim nadzorem. Wiem, że ta usługa nie jest dla każdego, ale jeżeli ktoś raz przechodził przez remont to wie co może zyskać. Zanim ruszymy z młotem na Twoje ściany popracujemy razem nad projektem kompleksowym oraz kosztorysem. Po akceptacji projektu, wyznaczamy terminy a ja ze swoją ekipą i podwykonawcami realizuje dla Ciebie Twoje marzenie o własnym m. Od początku – wiesz ile i na co przeznaczysz swoje pieniądze, oszczędzając przy tym czas i energię na czynności, które lubisz, a nie musisz wykonywać.

SPRAWDZENI FACHOWCY

Nawet najlepszy projekt można zepsuć kiepskiej jakości wykończeniem. Znalezienie rzetelnych wykonawców to nie lada wyzwanie. Dzięki temu, że korzystam tylko ze sprawdzonego zespołu fachowców, jakość wykonywanych prac jest na najwyższym poziomie. Do tego wykonuję tylko JEDEN projekt „pod klucz” w tym samym czasie, co daje Ci pewność, że cała uwaga skupiona jest na realizacji Twojego projektu. Wszelkie prace budowlane oraz wykończeniowe objęte są gwarancją.

Przykładowa realizacja przed i po PROJEKT JAWORZNO – 73 m² 150 tys. złotych (realizacja w 2017r)
w tym wszystkie koszty: projekt, nadzór, ekipa remontowa, materiały budowlane i wykończeniowe, meble.

Przed Przed
Po Po

więcej zdjęć tutaj: projekt Jaworzno

UŁATWIONY KONTAKT

Jeśli nie chcesz poświęcać swojego czasu na kontakt, organizację oraz ustalanie, kiedy powinien wejść hydraulik, kiedy cykliniarz, a kiedy malarz, załatwię to za Ciebie. Będę jedyną osobą kontaktową, a wszelkie techniczne rozmowy spoczną na moich barkach. Ponadto, nadzorowanie pracy i pilnowanie wszelkich terminów również należy do mnie
– Ty masz od tego wolne.

ZAINWESTUJ W SPOKÓJ i zyskaj czas

W czasie remontowej przygody jesteś narażony na podejmowanie mnóstwa decyzji, ciągłej kalkulacji kosztów i często myślenia o kwestiach dotąd Ci nieznanych. Dzięki naszej współpracy ułatwię Ci cały proces decyzyjny oraz analizowanie remontowych wydatków. Pamiętaj, pracujemy na wyznaczonym przez Ciebie budżecie! Dzięki temu ograniczysz związany z tym wszystkim stres, a zaoszczędzony czas przeznaczysz na to, co naprawdę lubisz.

Wyobraź sobie to uczucie, kiedy wprowadzasz się od razu do gotowego i czystego domu. Wspaniałe, prawda?

Jeśli czujesz, że realizacja „ pod klucz” to opcja dla Ciebie, zapraszam do kontaktu.

Realizacja pod klucz