Zadzwoń

UKŁAD FUNKCJONALNY

Oferta za 1000zł

ZMIANY DEWELOPERSKIE, LOKATORSKIE

Wiesz, że kupując mieszkanie od dewelopera, istnieje możliwość zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń?

Już od momentu otrzymania planów masz wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądało Twoje mieszkanie. Zazwyczaj o tym nie wiemy, przez co sami płacimy za dodatkowe prace remontowe już po odebraniu kluczy. Dlatego kiedy otrzymasz rzut swojego mieszkania, warto od razu zapytać dewelopera, czy jest możliwość wprowadzenia zmian. Deweloper weźmie je pod uwagę w trakcie budowy, bez obciążania Ciebie dodatkowymi kosztami. Jeśli masz taką możliwość, to warto z niej skorzystać!

LICZY SIĘ CZAS

Zmiany deweloperskie możesz wprowadzić w określonym terminie. Termin uzależniony jest od dewelopera. Im większa firma, tym wcześniej musisz zgłosić naniesienie poprawek. Zasada jest prosta – im wcześniej zgłosisz się do projektanta, tym lepiej! Jeśli masz już pełną dokumentację rzutu mieszkaniowego, to zapraszam Cię na spotkanie. Wtedy masz pewność, że mieszkanie będzie zaplanowane pod Twoje potrzeby i zaoszczędzisz pieniądze na późniejsze wyburzanie ścian i zmianę elektryki.

CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE

Badanie potrzeb w formie ankiety

BADANIE POTRZEB

w formie ankiety
3 godzinne spotkanie

3 GODZINNE

spotkanie
Gotowy rzut funkcjonalny

GOTOWY RZUT

funkcjonalny

PRZYKŁAD WSPÓŁPRACY Rzuty deweloperskie przed i po

Główne założenia: rodzina 2+2, dużo miejsca do przechowywania, więcej blatu roboczego w kuchni, stół na co najmniej 6 osób, w łazience wanna i prysznic, miejsce na pralkę i suszarkę.

Przed

PRZED

Po

PO

DLA KOGO JEST ta oferta ?

Jeżeli chcesz jak najlepiej wykorzystać potencjał mieszkania, zadbać o funkcjonalność i ergonomię ta oferta pozwoli zaplanować bazowe elementy, które są punktem wyjścia do dalszego działania.

Jeśli jesteś osobą, która interesuje się wnętrzami, lubisz wybierać meble i dodatki, jednak brakuje Ci wiedzy technicznej, to świetnie trafiłeś. Dzięki mojemu doświadczeniu podejmiesz trafne decyzje bez kosztownych i długo trwających poprawek.

JAKIE OTRZYMASZ KORZYŚCI z naszej współpracy ?

  • 1. Dostosuję mieszkanie pod Twoje potrzeby i wymagania,
  • 2. Zmniejszysz koszty wykończenia mieszkania, ponieważ to deweloper ponosi odpowiedzialność za zmiany przyłączy i naniesienie poprawek,
  • 3. Czas wykończenia mieszkania będzie krótszy, gdyż nie będziesz musiał wyburzać niechcianych ścian i stawiać ich na nowo. A ponadto przy tych wszystkich zmianach nie stracisz gwarancji dewelopera.

CENA OFERTY ZACZYNA SIĘ OD 50zł/m2

Zapraszam do kontaktu.

Jeśli Twoje potrzeby wykraczają poza zakres tej oferty, sprawdź szczegóły kompleksowego projektu wnętrz.

Oferta za 1000zł