Zadzwoń

Projekt wnętrz dla seniora bo nigdy nie jest za późno na radość z życia

Oferta ta powstała z moich obserwacji oraz poczucia pewnego rodzaju niesprawiedliwości. Niebywałe jest to, że osoby które najbardziej potrzebują poczucia komfortu na co dzień, żyją w niewygodnych mieszkaniach, które są torem przeszkód a nierzadko stanowią zagrożenie dla zdrowia a nawet życia. Seniorzy oraz osoby już nieaktywne zawodowo większą część swojej doby spędzają właśnie w domu. Każdy senior ma inne potrzeby, przyzwyczajenia i wymagania. Jednak wszyscy potrzebują poczucia bezpieczeństwa i życia w przyjaznych warunkach.

Projekt wnętrza dla seniora skupia się przede wszystkim na bezpiecznych rozwiązaniach, rozsądnych wyborach, które wspierają codzienne użytkowanie. Wygoda oraz łatwość w utrzymaniu to podstawa. Oprócz tego zadbam o estetykę, aby wnętrza cieszyły oko każdego dnia.

Projekt wnętrz dla seniora

BEZPIECZEŃSTWO

Inaczej wygląda projekt dla seniora sprawnego ruchowo a inaczej dla osoby jeżdżącej na wózku, nie mniej jednak w obydwu przypadkach bezpieczeństwo i funkcjonalność są najważniejsze.

Koniec z zagraconymi pomieszczeniami. Pozbędziemy się zbędnych przeszkód, zadbamy o instalacje i dobrej jakości materiały. Są rozwiązania które znacząco zmieniają komfort życia mieszkańców.
Dostosuję je do Twoich potrzeb.

Rozważymy systemy doraźne: czujniki zalania, wykrywania dymu czy system szybkiego wezwania pomocy. Dzięki temu senior i jego rodzina będzie spać spokojnie.

KOMFORT

Zadbam o to, aby mieszkanie było komfortowe i jednocześnie stylowe. Jasne, ciepłe barwy ułatwiają widzenie i dodają energii. W ciemnych pomieszczeniach łatwo o przygnębienie i nagłe spadki nastroju.

Wygodne meble czy dobrze dopasowane sztuczne oświetlenie – to podstawa komfortowej przestrzeni.

ŁATWOŚĆ UTRZYMANIA

Posiadanie mieszkania to również konieczność jego utrzymania, czyli sprzątanie oraz konserwacja. Dobiorę materiały wykończeniowe i wyposażenie wnętrza tak, aby były łatwe w utrzymaniu czystości oraz trwałe. Ograniczę liczbę przedmiotów w mieszkaniu i stworzę odpowiednią zabudowę do dobrej organizacji miejsca na przechowywanie.

DLA KOGO JEST ta oferta ?

- jesteś osobą niepełnosprawną, ale chcesz być niezależny, a Twoje mieszkanie to istny tor przeszkód

- źle czujesz się w obecnym mieszkaniu, potrzebujesz zmian

- sprzedajesz stare a chcesz zamieszkać w nowym

- potrzebujesz odciąć się od przeszłości i zacząć nowy etap w swoim życiu

- chcesz prowadzić zdrowy tryb życia, mieć miejsce na rozwój swoich pasji

- chcesz zapraszać sąsiadów, rodzinę, spędzać miło czas

W dobrze zaprojektowanym mieszkaniu każdy czuje się komfortowo niezależnie od wieku - to inwestycja na przyszłość.

Wystarczy się odważyć i zrobić pierwszy krok, a z resztą Ci pomogę.

Porozmawiajmy
tel. 601 462 866

Nasza współpraca może się zakończyć na projekcie kompleksowym, a jeżeli nie masz głowy do fachowców oferuję również realizację pod klucz.

Projekt wnętrz dla seniora